KURUMSAL BİLGİLER

Hakkımızda:
2001 Yılında Pimaş Pvc Tali bayiliği ile Sektöre giren firmamız, 2006 yılına kadar bu sektörde faaliyet yürütmüş, Cam Balkon sektöründeki gelişmeleri görerek, 2006 Yılında Doğa Yapı Elemanları Limited Şirketini kurup, marka patentini aldığı "Clever Cam Balkon" markası ile bu sektöre girerek bu alanda hizmet vermeye devam etmiştir.
Kalite ve Güven prensibini kendisine düstur edinen firmamız, üretim ve montajın her aşamasında kalite standartlarına riayet edip müşterilerinin takdirini kazanmış, bu doğrultuda da memnun müşteri referansı ile çalışmalarına hız kazandırmıştır.

Ulusal ve uluslararası rekabet ortamında, müşteri isteklerinin karşılanmasında, ürünün sadece ekonomik olması değil, aynı zamanda kaliteli, güvenilir olması ve taleplerin zamanında karşılanması da önemli bir rol oynamaktadır.

Bu amaçla; Clever Cam Balkon "Verimlilik ve Müşteri Tatmini" sloganı ile kendini sürekli geliştiren , müşteri isteklerinin ekonomik, kaliteli, güvenilir bir şekilde ve zamanında karşılanmasını temel amaç ve kalite politikası olarak belirlemiştir.

Clever Cam Balkon, bir yandan sektördeki yenilik ve gelişmeleri takip edip sürekli güncel kalmaya devam ederken, bir yandan da farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, Katlanır Cam Balkon sistemleri ile dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürünler oluşturmak ve üretmek için çalışmalarına devam etmektedir.